Jedinečné panoramatické Wellness 

Užite si pokojné a romantické chvíle vo vírivke či saune pohľadom na západ slnka ponad pohorie Malých Karpát.

Doprajte si výborný obed alebo večeru v spojení s jedinečným panoramatickým wellness. Wellness pozostáva z masážnej vírivky, fínskej sauny, sprchy Tropický dážď a Ochladzovacieho vedra odvahy. K dispozícii je Vám
priľahlý praktický salónik. Salónik je prispôsobený na podávanie jedla v súkromí. Taktiež je Vám k dispozícii kávový kútik s pohodlnou sedačkou pre vychutnanie si kávy či dezertov. Zo salónika vidíte do priestoru Wellness, čiže Vaše deti môžete mať neustále pod dohľadom. Do Wellness nepotrebujete plavky. Poskytneme Vám wellness plachtu a za poplatok župan alebo osušku. Salónik taktiež slúži na prezlečenie a je vybavený uzamykateľnými skrinkami.
Užite si romantický wellness večer pre dvoch v súkromí. Wellness bude k dispozícii iba pre Vás.

 

Fínska sauna

Má priaznivý účinok ako na vaše telo aj na dušu a je výborná ako prevencia proti mnohým ochoreniam. K jej účinkom patrí hlavne uvoľnenie svalstva s následnou celkovou relaxáciou. Taktiež reguluje krvný tlak a telesnú teplotu. Podporuje produkciu žliaz a tým zabezpečuje posilnenie imunitného systému a detoxikáciu.

  • Teplota: 85 – 110°C
  • Vlhkosť: 10%
  • Odporúčaná doba pobytu: max 15 min.
  • Opakovanie procedúry: 2 – 3x
  • Po každom pobyte: ochladenie studenou sprchou a následne ochladzovacím vedrom
  • Účinok: relaxačný, regeneračný, revitalizačný, posilnenie imunitného systému, povzbudzujúci, celkové telesné a psychické uvoľnenie.

Vírivka

Pôsobenie teplej vody na organizmus priaznivo pôsobí na uvoľnenie tela, osvieženie ducha, ústup bolestí a svalovej strnulosti. Má pozitívny vplyv na úpravu krvného tlaku, zvýšenie odolnosti imunitného systému, skrátenie regenerácie rán a pooperačných stavov. Rovnako odstraňuje stres, napätie a bolesť, uvoľňuje svaly a kĺby od záťaže, znižuje bolesti chrbtice a krížovej oblasti, posilňuje imunitný systém prekrvením svalstva, vnútorných orgánov a zvyšuje okysličenie krvi.

Wellness
Jedinečné panoramatické Wellness – sledujte z vírivky či sauny romantický západ slnka nad Malými Karpatami

Cenník Wellness na 1,5 hod/dospelá osoba

wellness

 

zápožičky

Deti do 2,99 roka zdarma. Maximálne dve deti na dvoch rodičov.

Deti do 11,99 roka 50% zľava na vstup.